ANGELO KIDS – tai perliukai Jūsų mažųjų krikštynoms.

Angelo Kids – tai krikštynų, švenčių ir puošnių kasdieninių vaikiškų drabužių parduotuvės Vilniuje ir internete www.AngeloKids.lt.

Kodėl ?

Atsakymas – trumpa istorija, kuria noriu pasidalinti su mamytėmis besiruošiančiomis savo angelėlių krikštynoms. “Angelo Kids” rūbelių idėja kilo kai pačiai prireikė papuošti savo princesę kažkuo ypatingu. Kai supratau kad Krikštas – tai ne paprasta eilinė diena sukviesti visus giminaičius – tai tikrai kai kas subtilaus ir gražaus mūsų gyvenime.  O kai dukrytei aprengiau savo pačios krikštynų rūbelius pasiūtus prieš keliasdešimt metų ir atrodančius išties įspūdingai, apėmė jausmas – vertybių ir išsaugojomo. Dėl to mūsų komandos kuriami rūbeliai yra ir bus tokie, kurių Jūs nenorėsite parduoti interneto platybėse, o saugosite  (kad ir kaip tai skambėtų dabar) ateinančioms kartoms.  Jie išliks gražučiai ir stilingi po daugybės metų, kai norėsite nustebinti savo jau užaugusias atžalas ir atiduoti tai, ką ilgai saugojote… Kalbant paprasčiau – tai bus išskirtiniai, kokybiški ir puošnūs krikštynų aksesuarai Jūsų mažųjų šventei!

Mūsų parduotuvės

ANGELO KIDS – nauji, pasakiškų drabužėlių vaikams namai. Čia gyvena stilingi kostiumėliai išrankiems berniukams, puošniausios suknelės ir paltukai mažosioms princesėms; išskirtinio grožio rūbai ir aksesuarai krikštynoms. Jei neišsirinksite iš daugybės siūlomų krikštynų suknelių ir kostiumėlių, sukursime (ir pasiųsime) individualiai!

Sakoma, kad geriausi dalykai pasaulyje yra kuriami su meile – būtent taip sukurtos Angelo Kids parduotuvės! Parduotuvės yra Vilniuje: B.Radvilaitės g.7 ir Ogmios mieste.

Apie individualų siuvimą skaitykite plačiau čia: